Реєстрація та підтримка доменних імен

ElVisti надає послуги з реєстрації та підтримки функціонування доменних імен у складі комплексних послуг (доступ до Інтернет, підтримка Інтернет-серверів, хостинг) та як окрему послугу.

Дана послуга орієнтована, перш за все, на користувачів, які не мають спеціальних знань про систему доменних імен, про структуру доменної зони і типи ресурсних записів у ній.

Фахівці техпідтримки ElVisti оперативно та кваліфіковано виконують заявки, пов'язані з управлінням доменними зонами, сформульовані у довільній формі на електронну адресу domain-reg@visti.net.

Домени, у яких проводиться реєстрація

 • UA. Реєстрація доменів виду trademark.ua доступна тільки для власників або законних користувачів зареєстрованих торгових марок. Правила домену .UA >>...
 • COM.UA
  Реєстрація доменів виду company.com.ua. Правила домену COM.UA >>...
 • KIEV.UA
  Реєстрація доменів виду company.com.ua. Правила домену KIEV.UA >>...
 • GOV.UA
  Реєстрація доменів виду organization.gov.ua тільки для державних організацій та органів державної влади. Правила домену GOV.UA >>...
 • .COM, .NET, .ORG, .INFO та інші публічні домени (за запитом).

Надання послуг реєстрації та підтримки доменного імені проводиться відповідно до Правил відповідного домену, оформлюється письмовим договором або додатковою угодою до чинного договору, що містить типові положення.

 

Оплата реєстрації доменного імені:

 • здійснюється у вигляді передоплати на строк від 1 до 10 років
 • безготівковим розрахунком (з банківського рахунка чи платіжною карткою)
 • за попередньо отриманим рахунком-фактурою чи електронною квітанцією.

 

Важлива інформація, яку потрібно знати до укладення договору

Деякі операції з доменами здійснюються виключно за письмовими заявами реєстрантів з наступною зміною договору. Це зміна найменування регистранта та передача домену на обслуговування до іншого реєстратора (трансфер домену).

Регламент реєстрації імен у публічних доменах другого рівня UA
(перехід на сайт Реєстру).

Політика конфіденційності.

Поняття "реєстрант" та "контактна особа" передбачають збір персональної інформації про замовника та передачу її до Реєстру домену вищого рівня. Ці дані, що ідентифікують користувача, є відкритими та доступними, зокрема, через службу whois Реєстру. Конфіденційними даними є відомості комерційного характеру, що стосуються вартості послуг, а також авторизаційна інформація замовника.

Ви можете перевірити, які дані про вас, як про Реєстранта, а також про зареєстроване вами доменне ім'я загальнодоступні.

Порядок супроводу доменного імені у випадку, коли воно не обслуговується реєстратором

Політика вирішення доменних спорів в домені .UA (з 19.03.2019 вступає в дію для приватних доменних імен другого рівня в домені .UA)

 

Ціни

Ціни вказані у гривнях на 10 вересня 2021 р.
У вартість входить реєстрація доменного імені на 12 місяців, розміщення доменної зони на серверах ElVisti та технічна підтримка з адміністрування доменної зони.

 Домен  Ціна, грн в рік
    UA  1542
    COM.UA  285
    NET.UA, ORG.UA  288
    KIEV.UA  255
    COM, NET, ORG  462
    INFO, BIZ 552
    Інші  за запитом