Internet-послуги

ElVisti надає широкий спектр послуг доступу до Інтернет:

  • підключення корпоративних клієнтів
  • виділення IP-адрес з власного Інтернет-реєстру
  • створення та адміністрування багатофункціональних Інтернет-серверів
  • реєстрацію та підтримку доменних імен.
  • web-хостинг
  • co-location

Побудова та обслуговування багатофункціональних серверів для забезпечення взаємодії з Інтернет - невеликих офісних шлюзів, серверів корпоративної пошти, маршрутизаторів, що підтримують динамічний роутинг з декількома провайдерами, а також web-серверів, що встановлюються у датацентрах.

Web-hosting (web-хостинг) - розміщення віртуального web-сайту на одному із спеціально підготовлених багатокористувацьких серверів ElVisti. Є можливість розміщення фізичних серверів (co-location) у надійному датацентрі.

Реєстрація та підтримка доменних імен - ElVisti надає послуги з реєстрації та підтримки функціонування доменних імен у складі комплексних послуг (доступ до Інтернет, підтримка Інтернет-серверів, хостинг) та як окрему послугу. Дана послуга орієнтована, перш за все, на користувачів, які не мають спеціальних знань про систему доменних імен, про структуру доменної зони та типи ресурсних записів у ній.

Реєстрація IP-адрес (IPv4, IPv6) з власного Інтернет-реєстру. ElVisti з 1997 року має статус Local Internet Registry і може надавати в довготривале користування блоки розміром від 256 до 8092 IPv4 адрес (/24../21). Послуга передбачає реєстрацію призначеного користувачеві блоку в базі даних RIPE NCC, організації для нього окремого об'єкту route і права анонсувати блок від власної автономної системи користувача.